Pakett PÜSIV

Sõlmi leping

Maksimaalne kindlus tuleviku suhtes

PÜSIVA paketi puhul on Teie elektrienergia hind fikseeritud 12. kuuks. Antud paketi puhul saate valida ka kahetariifse hinnastamise.

Lisavõimalusena saate valida EKOenergia, millega tagate endale täielikult taastuvatest energiallikatest pärineva elektrienergia.

Lepingu pikkus 12 kuud


Tavaline elekter
EKOenergia

Põhitariif
7.44
7.56

Päevatariif
8.04
8.16

Öötariif
6.84
6.96


Juriidilisest isikust tarbijal arvutatakse lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu tarneperioodi lõpuni jääva eeldatava tarbimata jäänud elektri pealt summas 1,8 s/kWh.

Hinnad on s/kWh ja sisaldavad käibemaksu

Täpsem informatsioon paketi kohta

Sõlmitav leping on automaatselt pikenev ja hind fikseeritakse kindlaks müügioerioodiks Lepingu lõpetamiseks tuleb Teil vähemalt 30 päeva enne soovitud lõpukuupäeva meile avaldus saata (avaludse saate alla laadida iseteenindusest). Mingeid lõpetamise tasusid meie kodutarbija pakettidel ei ole.

Äritarbijatel tuleb arvestada sellega, et lepingu ennetähtaegse lõpetamisel  tuleb teil tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu, suuruses 1,8 s/kWh tarneperioodi lõpuni jääva eeldatava tarbimata jäänud elektri pealt (hind sisaldab käibemaksu).

Arved saadame Teile üldiselt järgmise kuu viiendal kuupäeval ning arvete maksetähtaeg on  14 päeva. Arveid me ei väljasta, kui selle summa on alla 3 euro.

 

Kui Te ei ole veel kindel, et kas see pakett sobib Teile, siis soovitame Teil kasutada meie elektripaketi kalkulaatorit, et teada saada, milline pakett just Teile kõige paremini sobib.

EKOenergia on kaubamärk, mis annab Sulle kindluse, et Sinu poolt ostetud elekter on toodetud 100% taastuvatest energiaallikatest.

Kui Teil on kehtiv leping teise elektrimüüjaga, siis saate selle koos uue lepingu sõlmimisega kohe ka meie juures ära lõpetada.

Tasub meeles pidada, et Internetis sõlmitud lepingust on Teil alati võimalus 14 päeva jooksul loobuda.

 

Sõlmi leping